omerhalisdemirunilogo

دانشگاه Niğde Ömer Halisdemir که قبلاً با عنوان “دانشگاه نیگد” شناخته می شد، در سال ۱۹۹۲ تاسیس شده است. این دانشگاه که یک موسسه آموزش عالی دولتی است که در آناتولی مرکزی در ترکیه واقع شده است. این دانشگاه دارای شش دانشکده ، دو مؤسسه ، دو دانشکده و شش دانشکده حرفه ای است. پردیس دانشگاه در ۶ کیلومتری (۳.۷ مایل) جنوب غربی Ni ofde واقع شده است و عضو انجمن دانشگاه قفقاز است. این دانشگاه در هر سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری پذیرش می گیرد و ۲۸ سال است که دارای سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس امتحانات ورودی انجام می شود. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام و شرکت در امتحان ورودی این دانشگاه هستند .

این دانشگاه به افتخار اومر هالیسدمیر در سال ۲۰۱۶ تغییر نام داده است . اومر هالیسدمیر (۱۹۷۴–۲۰۱۴) ، افسری بود که در شب کوشش کودتای ترکیه، درست پس از آن که یک ژنرال طرفدار کودتا را به قتل رساند و مانع تصرف مقر توسط کودتاچیان شد، کشته شد. فرمانده نیروهای ویژه در آنکارا از وی به عنوان یكی از عوامل اصلی عدم موفقیت كودتا یاد می کند.

مشاوره رایگان تحصیل در ترکیه

دانشکده ها

دانشکده معماری هنر و علوم

تاریخ هنر ، هنر و علوم انسانی ، زیست شناسی ، شیمی ، تاریخ ، ادبیات ، ریاضیات ، علوم طبیعی ، فیزیک ، جامعه شناسی ، اقتصاد

دانشکده علوم اداری

بانکداری ، مدیریت بازرگانی ، اقتصاد ، دارایی ، تجارت بین المللی ، حقوق بین الملل ، مدیریت ، علوم سیاسی

دانشکده مدیریت

آموزش هنر ، آموزش ، علوم تربیتی ، آموزش ابتدایی

دانشکده مهندسی

مهندسی عمران ، مهندسی برق ، مهندسی الکترونیک ، مهندسی ، مهندسی زمین شناسی ، مهندسی مکانیک

دانشکده بهداشت

مامایی ، انستیتوی علوم طبیعی و کاربردی ، پرستاری

دانشکده تربیت بدنی

دانشکده ها
شرایط و مدارک پذیرش

فرصت پذیرش در این دانشگاه از ماه اکتبر تا ژوئیه هر سال است . دانشجویان می توانند پس از قبولی در آزمون ورودی با استفاده از آخرین مدرک تحصیلی خود برای ثبت نام اقدام کنند .

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه ی پذیرش و شهریه دانشگاه نیگد با مشاوران ما در تماس باشید .

شهریه دانشگاه عمرحالیص دمیر

  • پزشکی (ترکی) : ۴۰/۰۰۰ لیر
  • فنی و مهندسی (ترکی) : ۵/۵۰۰ لیر
  • معماری و هنر (ترکی) : ۵/۵۰۰ لیر