اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

شهریه، نحوه پذیرش، امکانات و …

منابع، نمره قبولی و …

منابع، نمره قبولی و …

قیمت زندگی دانشجویی در ترکیه

جدیدترین مقالات

دانشگاه های قبرس
خانم فتحعلی

دانشگاه بین المللی قبرس (CIU)

دانشگاه بین المللی قبرس (CIU) یکی از برترین دانشگاه های قبرس می باشد. نام این دانشگاه که مخفف CYPRUS INTERNATIONAL UNIVERSITY است، نشان دهنده ارتباطات بین المللی این دانشگاه با سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشد این دانشگاه جزو پرطرفدارترین دانشگاه های قبرس محسوب می شود و علت آن رتبه خوب دانشگاه و همچنین شهریه مناسبش است.

ادامه مطلب »
دانشگاه های قبرس
خانم فتحعلی

دانشگاه علوم بهداشت و اجتماعی قبرس (KSTU)

یکی از بهترین دانشگاه های قبرس در زمینه علوم پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه دانشگاه بهداشت و علوم اجتماعی قبرس (KSTU) می باشد. این دانشگاه که با نام CHSSU هم شناخته می شود در سال ۲۰۱۶ در منطقه گوزل یورت قبرس شمالی، تاسیس شد. از سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۹ ، دانشگاه علوم بهداشت و علوم اجتماعی قبرس فعالیت های آموزشی خود را با ۲ دانشکده و ۲ مدرسه و یک مدرسه زبان انگلیسی و ترکی شروع کرد.

ادامه مطلب »
دانشگاه های قبرس
خانم فتحعلی

دانشگاه مرکزی لنکشایر قبرس

در این مقاله قصد داریم به بررسی یکی دیگر از بهترین دانشگاه های قبرس یعنی (university of central lancashire Cyprus) بپردازیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.
دانشگاه مرکزی لانکشایر یک موسسه ی برجسته ی آموزشی با قدمت بسیار طولانی می باشد.

ادامه مطلب »
neareastunimain
دانشگاه های قبرس
توران پارس

دانشگاه خاور نزدیک قبرس

دانشگاه خاور نزدیک NEU ، در سال ۱۹۸۸ تأسیس شد و در نیکوزیا (لفگوشا)، پایتخت قبرس شمالی واقع شده است. این دانشگاه به‌عنوان یک موسسه بین‌المللی آموزش عالی با پرسنل متخصص و مجرب، گسترده‌ترین فرصت‌های تحصیل در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی را به دانشجویان ارائه می‌دهد. بالغ بر ۲۷۰۰۰ دانشجو از بیش از ۱۰۰ کشور جهان در دانشگاه خاور نزدیک مشغول به تحصیل و فعالیت هستند.

ادامه مطلب »
دانشگاه های ترکیه
خانم پناهی

دانشگاه کاپادوکیا ترکیه

دانشگاه کاپادوکیا یکی از دانشگاه های دولتی کشور ترکیه می باشد که فعالیت خود را در سال ۲۰۰۶ میلادی در شهر کاپادوکیا ترکیه آغاز کرد.

ادامه مطلب »

پریا

چطور میتونم کمکتون کنم؟

سلام، پریا هستم ، هر سوالی در خصوص تحصیل در ترکیه دارید از من بپرسید.