اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

شهریه، نحوه پذیرش، امکانات و …

منابع، نمره قبولی و …

منابع، نمره قبولی و …

قیمت زندگی دانشجویی در ترکیه

جدیدترین مقالات

دانشگاه های ترکیه
خانم فتحعلی

دانشگاه آرل استانبول

نام انگلیسی : Istanbul Arel University نوع : خصوصی شهر : استانبول زبان تحصیل : ترکی / انگلیسی نحوه پذیرش : شرط معدل معرفی دانشگاه

ادامه مطلب »
دانشگاه های ترکیه
خانم فتحعلی

دانشگاه سلجوق ترکیه

دانشگاه سلجوق از جمله معتبرترین دانشگاه های کشور ترکیه می باشد. این دانشگاه دارای کیفیت آموزشی بسیار بالایی بوده از همین رو سالیانه دانشجویان داخلی و بین المللی فراوانی خواهان تحصیل در این دانشگاه هستند. از جمله رشته های تحصیلی محبوب این دانشگاه می توان به رشته هایی چون پزشکی و پیراپزشکی اشاره کرد.

ادامه مطلب »
دانشگاه های ترکیه
خانم فتحعلی

دانشگاه ازمیر دموکراسی ترکیه

دانشگاه ازمیر دموکراسی یک دانشگاه دولتی است که در شهر زیبای ازمیر ترکیه واقع شده است و توسط پروفسور بدریه تونکس مدیریت می شود. ماموریت این دانشگاه حرکت رو به جلو مطابق با ارزش‌های بین‌المللی، ملی و معنوی برای ارائه افراد کارآمد، خلاق، مهم و مسئولیت‌پذیر با جایگاه اجتماعی خوب در جامعه است

ادامه مطلب »
دانشگاه های ترکیه
خانم فتحعلی

دانشگاه گلیشیم

دانشگاه گلیشیم یکی از دانشگاه های خصوصی کشور ترکیه می باشد. این دانشگاه توانسته است پس از شروع فعالیت خود تاکنون به پیشرفت های زیادی در زمینه توسعه کشور دست یابد و از همین رو به دانشگاه توسعه استانبول یا Istanbul Developmental University شناخته می شود.

ادامه مطلب »
دانشگاه های قبرس
خانم فتحعلی

دانشگاه بین المللی قبرس (CIU)

دانشگاه بین المللی قبرس (CIU) یکی از برترین دانشگاه های قبرس می باشد. نام این دانشگاه که مخفف CYPRUS INTERNATIONAL UNIVERSITY است، نشان دهنده ارتباطات بین المللی این دانشگاه با سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشد این دانشگاه جزو پرطرفدارترین دانشگاه های قبرس محسوب می شود و علت آن رتبه خوب دانشگاه و همچنین شهریه مناسبش است.

ادامه مطلب »
دانشگاه های قبرس
خانم فتحعلی

دانشگاه علوم بهداشت و اجتماعی قبرس (KSTU)

یکی از بهترین دانشگاه های قبرس در زمینه علوم پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه دانشگاه بهداشت و علوم اجتماعی قبرس (KSTU) می باشد. این دانشگاه که با نام CHSSU هم شناخته می شود در سال ۲۰۱۶ در منطقه گوزل یورت قبرس شمالی، تاسیس شد. از سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۹ ، دانشگاه علوم بهداشت و علوم اجتماعی قبرس فعالیت های آموزشی خود را با ۲ دانشکده و ۲ مدرسه و یک مدرسه زبان انگلیسی و ترکی شروع کرد.

ادامه مطلب »

پریا

چطور میتونم کمکتون کنم؟

سلام، پریا هستم ، هر سوالی در خصوص تحصیل در ترکیه دارید از من بپرسید.