درباره ما

موسسه توران پارس به منظور آمادگی برای آزمون های بین المللی کشورهای اروپایی و آمریکایی اقدام به راه اندازی سامانه ای با عنوان “توران پارس نمود. این سامانه به عنوان برگزارکننده کلاس های آمادگی آزمون SAT در ایران و همچنین مشاوره تحصیل در دانشگاه های ترکیه مشغول به فعالیت می باشد.

توران پارس

گروه کارشناسان توران پارس :

فرشادسرهندی

فرشادسرهندی

مشاور مدیرعامل و مدیر IT

کارشناس نرم افزار کامپیوتر

متخصص IT و فضای مجازی

مشاهده کامل رزومه

پریا فتحعلی

پریا فتحعلی

مدیر داخلی و منابع انسانی

مدیر داخلی و مشاور ارشد

مشاور تحصیلی و اقامتی

مشاهده کامل رزومه

فرشاد حاتمی کیا

فرشاد حاتمی کیا

کارشناس بهینه سازی سایت

متخصص بهینه سازی سایت

کارشناس شبکه های اجتماعی

مشاهده کامل رزومه

گندم آزاد

گندم آزاد

مسئول تورهای دانشجوئی

کارشناس امور دانشجویی

کارشناس امور تفریحی، گردشگری

مشاهده کامل رزومه

امیر معتمد نیا

امیر معتمد نیا

مشاور و پشتیبان آموزشی

کارشناس آموزشی

مشاور و پشتیبان آموزشی

مشاهده کامل رزومه

چند توصیه جدی مدیریت :

قبل از هر اقدام حتما با اهل فن مشورت کنید.

قبل از مشورت حتما مشاور خود را بشناسید.

سعی کنید با دید باز و با گروه مشاوران که دست اندکار هستند مشورت کنید، توجه داشته باشید برداشت های فردی گرفته شده از سفرنامه ها، دل نوشته ها و موارد شخصی است که نمی توان نسخه جمعی پیچیده شود.

به یاد داشته باشید که هزینه مشاوره به مراتب کمتراز تنها یک اشتباه است چه رسد به اشتباهات پی درپی ( قابل توجه افردای که به هوش مالی توجه ندارند)

مثالی بسیار ساده ولی پر هزینه: فردی برای رفتن به مراکز مختلف از همسفران و یا افراد نسبتا آشنا جویای معرفی چند مرکز خرید و یا اداری میشود. افراد متناسب با سلیقه های شخصی و مسیرهای انتخاب شده و زمانهای مورد نظر خود مراکز را معرفی میکنند و انشاالله هدف ایشان انحراف و یا … نمی باشد. و شما برای رفتن به این مراکز اولین هزینه ای که پرداخت خواهید کرد هزینه تاکسی است. توجه داشته باشید موضوع حمل و نقل در ترکیه با هزینه های متفاوت صورت میپذیرد و شما میتوانید با مدیریت زمان و بابت ورودی ۵.۶ لیر است که با نرخ امروز  (اردیبهشت ۱۴۰۰) حدود ۱۵ هزارتومان خواهد شد و از نزدیکترین و دورترین آن حداقل ۱۲ تا ۵۰ لیر (۳۵ تا ۱۵۰ هزار تومان) در هر روز چند بار جابجا میشوید؟

توران پارس مشاور مطمئن شما…

منوچهر صادقیان