به منظور آشنا نمودن و آمادگی شما دانشجویان عزیز جهت شرکت در آزمون های بین المللی اقدام به راه اندازی سامانه ای با عنوان “توران پارس نمودیم. این سامانه سعی دارد متقاضیان و علاقمندان به تحصیل در دانشگاههای معتبر جهان را با آموزش شیوه ها، اخبار و راهکارهای  شرکت در این آزمون ها آشنا نموده و مشاوره تخصصی لازم در این خصوص را ارائه نماید. 

مجموعه  توران پارس  با پشتیبانی شرکت مهندسی علم آوران کاسپین (دانش بنیان)  مجموعه ای متشکل از اساتید، دبیران، کارشناسان و مشاورین باتجربه می باشد که از سال ۱۳۹۸ دور هم گرد آمده اند تا بتوانند با در اختیار گذاشتن اخبار و اطلاعات مفید و کاربردی و البته صحیح،  به ایرانیان عزیز کمک کنند تا با کمترین هزینه و بهترین روش به اهداف تحصیلی و مهاجرتی خود در خارج کشور دست یابند.

موسسسه توران پارس  تمامی امور خدمات تحصیلی در ترکیه اعم از: ثبت نام هر گونه آزمون ورودی به دانشگاه مانند YÖS , SAT , TÖMER , GRE , ALES و … انجام میدهد.

توران پارس با دفاتر خود در شهرهای : تهران، کرج، آنکارا و ازمیر همچنین نمایندگی های خود در شهرهای شیراز ، اصفهان ، مشهد  آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

همچنین توران پارس نمایندگی رسمی  بسیاری از دانشگاههای خصوصی ترکیه را داشته و امکان دریافت پذیرش بدون آزمون و بورسیه تحصیلی از دانشگاه های خصوصی ترکیه در شهرهای  زیر دارد.
۱-استانبول:

دانشگاه مدیپل، دانشگاه بیرونی، دانشگاه اطلس، دانشگاه اوکان، دانشگاه گالاتا، دانشگاه کنت، دانشگاه ایستینیه، دانشگاه یدی تپه، دانشگاه آجی بادام، دانشگاه خلیج، دانشگاه آیدین، دانشگاه گلیشیم، دانشگاه فنر باهچه، دانشگاه باهچه شهیر، دانشگاه آجی بادم و بسیاری دیگر از دانشگاه های شهر استانبول

۲-آنکارا:

دانشگاه یوکسک احتساس، دانشگاه مدیپل آنکارا، دانشگاه لقمان حکیم، دانشگاه آتیلیم
۳-ازمیر:

دانشگاه تینازتپه، دانشگاه یاشار، دانشگاه ازمیر اکونومی، دانشگاه ازمیر دموکراسی

۴ – دانشگاههای خصوصی در شهرهای دیگر ترکیه 

توران پارس تمامی امور اسکان، ترانسفر، بلیت هواپیما و تسهیلات اقامتی هنگام برگزاری آزمون های YOS & SAT را نیز ارائه می نماید. 

برخی از خدمات قابل ارائه توران پارس 

انجام تمامی امور ثبت نام در دانشگاه های دولتی با آزمون ورودی یا با شرط معدل

اخذ پذیرش در دانشگاه های خصوصی بدون آزمون ورودی

اخذ پذیرش از دانشگاه های دولتی بدون آزمون ورودی

برگزاری تور های آموزشی در تمامی فصول سال

برگزاری آزمون های هفتگی و ماهانه

برگزاری سمینار و وبینار های آموزشی

ثبت نام آزمون های YÖS، SAT و TÖMER

تمامی خدمات اخذ اقامت اعم از بیمه سلامت، دریافت وقت راندوو و پرداخت مالیات اقامت

تهیه و در اختیار گذاشتن منابع علمی کلیه آزمون های بین المللی 

چند توصیه جدی مدیریت!

قبل از هر اقدام حتما با اهل فن مشورت کنید.

قبل از مشورت حتما مشاور خود را بشناسید.

سعی کنید با دید باز و گروه مشاوران خبره ای که دارای سابقه و تجربه هستند مشورت کنید، توجه داشته باشید برداشت های فردی گرفته شده از سفرنامه ها، دل نوشته ها و سایر تجربیات شخصی را نمی توان ملاک عمل قرار داد.

به یاد داشته باشید که هزینه مشاوره همواره کمتر از تنها یک اشتباه است. چه رسد به اشتباهات پی درپی ( قابل توجه افردای که به هوش مالی توجه ندارند)

مثالی بسیار ساده ولی پر هزینه: فردی برای رفتن به مراکز خرید از همسفران و یا افراد آشنا، جویای معرفی چند مرکز خرید و یا اداری میشود. افراد، متناسب با سلیقه های شخصی و مسیرهای انتخاب شده و زمانهای مورد نظر خود، مراکز را معرفی میکنند و انشاالله هدف ایشان گمراهی و انحراف نمی باشد. و شما برای رفتن به این مراکز اولین هزینه ای که پرداخت خواهید کرد هزینه تاکسی است. توجه داشته باشید موضوع حمل و نقل در ترکیه با هزینه های متفاوتی صورت میپذیرد و شما میتوانید با مدیریت زمان و  استفاده از حمل و نقل عمومی هزینه های سفر خود را تا پنج برابر  کاهش دهید. در سایر موارد نیز به همین صورت هست، معرفی دانشگاه، شهر محل تحصیل، خوابگاه و … همگی میتواند با کمترین و یا بیشترین هزینه صورت پذیرد.

توران پارس مشاور مطمئن شما…

پریا

چطور میتونم کمکتون کنم؟

سلام، پریا هستم ، هر سوالی در خصوص تحصیل در ترکیه دارید از من بپرسید.