uskudarlogo

دانشگاه اسکودار یک دانشگاه خصوصی و مدرن است که در سال ۲۰۱۱ در استانبول تاسیس شد. این دانشگاه با پیشرفت های روز افزون علمی و ارتقای سطح اندیشه دانشجویان خود توانسته است تا به یکی از مهم ترین دانشگاه های خصوصی ترکیه تبدیل شود . هم چنین پیش بینی و برنامه ریزی این دانشگاه در پیشرفت و کمک به رشد اقتصاد کشور ترکیه تا سال ۲۰۲۳ است.  دانشگاه اسکودار در برنامه های تبادل دانشجویی مانند اراسموس نیز شرکت دارد.  زبان آموزشی این دانشگاه ترکی و انگلیسی است و در تمامی مقاطع تحصیلی کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری پذیرش می گیرد .

برخی از رشته ها و دانشکده های دانشگاه اسکودار

روانشناسی – انیمیشن – رسانه و سیستم های ارتباطی – روابط عمومی – طراحی ارتباطات بصری – فلسفه جامعه شناسی – بیو تکنولوژی – علوم سیاسی و روابط عمومی – مهندسی شیمی و بیولوژیکی – مهندسی کامپیوتر مهندسی صنعتی – مهندسی برق و الکترونیک – مهندسی ژنتیک و علوم مولکولی – مهندسی نرم افزار – رشد کودک – پرستاری گفتار درمانی – دانشکده پزشکی – تغذیه و علوم غذایی – کار درمانی فیزیوتراپی و توان بخشی و …

دانشگاه اسکودار ترکیه

رنکینگ دانشگاه اسکودار

دانشگاه اسکودار رتبه ۴۱۴۰ در میان برترین دانشگاه های جهان، و رتبه ۷۰ در میان برترین دانشگاه های ترکیه را دارد.

نحوه ثبت نام و پذیرش

دانشجویان خارجی جهت ورود به این دانشگاه در مقطع کارشناسی می توانند در آزمون YOS و یا SAT شرکت کنند. هم چنین در مقاطع بالاتر نیز نیازمند داشتن مدرک آیلس و GRE هستند . تمامی مدارک تحصیلی نیز باید به صورت ترجمه شده به دانشگاه تحویل داده شود.

دانشگاه اسکودار ترکیه

بورسیه دانشگاه های خصوصی ترکیه

شهریه های دانشگاه اسکوداردانشگاه اسکودار ترکیه

شهریه دانشگاه ها با توجه به رشته های تحصیلی متفاوت است. جهت آشنایی بیشتر با رشته ها، شهریه آن ها و هم چنین اطلاعات بیشتر از دانشگاه اسکودار با مشاوران و کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. توران پارس در تمامی مراحل تحصیل و اقامت شما ، همراه و پشتیبان شما خواهد بود.

  • پزشکی (ترکی) : ۱۴/۰۰۰ دلار – ۱۳/۳۰۰ دلار
  • پزشکی (انگلیسی) : ۱۵/۰۰۰ دلار – ۱۴/۲۵۰ دلار
  • دندانپزشکی (ترکی) : ۱۵/۰۰۰ دلار – ۱۱/۲۵۰ دلار
  • دندانپزشکی (انگلیسی) : ۱۵/۰۰۰ دلار – ۱۱/۲۵۰ دلار
  • فیزیوتراپی (ترکی) : ۳/۲۰۰ دلار
  • پرستاری (ترکی) : ۳/۹۵۰ دلار – ۲/۵۰۰ دلار
  • فنی و مهندسی (ترکی) : ۳/۹۵۰ دلار – ۳/۰۰۰ دلار

سوالی دارید؟ همین حالا مشاوره رایگان بگیرید!

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۵۰
۰۹۳۷۸۱۹۱۱۶۹
۰۹۱۹۳۰۱۰۸۲۳