yuksekihtsasunilogo

دانشگاه یوکسک ایحتیساس در سال ۱۹۴۸ برای تربیت متخصص در حوزه ی پزشکی تاسیس شد .این دانشگاه تنها مختص به رشته ی پزشکی است و در سال ۲۰۱۳ علاوه بر حوزه تخصص ، اجازه و ظرفیت آموزش پزشک عمومی هم به آن اضافه شد.این دانشگاه تا سال ۲۰۱۶ به عنوان دانشگاه دولتی فعالیت می کرد در این سال به دانشگاه خصوصی تغییر کرد.

اساتید دانشگاه یوکسک ایحتیساس همگی استاتید برتر دانشگاه های ترکیه (حاجت تپه و آنکارا) هستند و بیمارستان های این دانشگاه جزو معروف ترین و بهترین بیمارستان های ترکیه است. در این دانشگاه تنها سه رشته پزشکی (عمومی و تخصصی)،فیزیوتراپی و تغذیه تدریس می شود.

توران آکادمی

توران آکادمی نماینده انحصاری دپارتمان  دانشجویان ایرانی

دانشگاه یوکسک ایحتیساس فعالیت خود را در سال ۲۰۱۵ با ۵۱ دانشجو در دانشکده پزشکی آعاز کرد. در سال ۲۰۱۶ با تشکیل گروههای علوم بهداشت، تغذیه و رژیم غذائی، فیزیوتراپی و توان بخشی به کار خود ادامه داد. همچنین در دانشکده حرفه ای بهداشت برنامه های آموزشی خود را تنظیم و بخش های مدیریت پرستاری و مدیریت بهداشتی در دانشکده علوم بهداشت را افتتاح نمود. تدریس در چهار بخش در دانشکده علوم بهداشت آغاز و در همان سال خدمات الکترونوروفیزیولوژی و خدمات اتاق عمل در دانشکده بهداشت راه اندازی نمود.

رشته های پزشکی، فیزیوتراپی، تغذیه و پرستاری  از جذابترین رشته ها برای دانشجویان ایرانی می باشد.

ukstas-1

 شهریه دانشگاه یوکسک ایحتیساس

  • پزشکی (ترکی) : ۱۸/۰۰۰ دلار – ۱۲/۰۰۰ دلار
  • پزشکی (انگلیسی) : ۱۸/۰۰۰ دلار – ۱۲/۰۰۰ دلار
  • فیزیوتراپی (ترکی) : ۲/۵۰۰ دلار

سوالی دارید؟ همین حالا مشاوره رایگان بگیرید!

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۵۰
۰۹۳۷۸۱۹۱۱۶۹
۰۹۱۹۳۰۱۰۸۲۳