شرکت های ترکیه

معرفی شرکت های ترکیه و تولیدات و شرکت های بین المللی

شرکت های ترکیه

شرکت های ترکیه: جمهوری ترکیه یک جمهوری پارلمان قاره ای در قاره اروپا می باشد که در شبه جزیره آناتولی در آسیای غربی است و بخش کمتری در شبه جزیره بالکان در جنوب شرقی اروپا وجود دارد. ترکیه یک جمهوری دموکراتیک، واحد و قانون اساسی با میراث فرهنگی متنوع است.

کشور ترکیه دارای اقتصاد بازار نوظهور است که توسط صندوق بین المللی تعریف شده است.  براساس کتاب CIA World Factory، ترکیه یکی از کشورهای توسعه یافته جهان است. همچنین ترکیه و شرکت های ترکیه توسط اقتصاددانان و دانشمندان سیاسی به عنوان یکی از کشورهای تازه صنعتی جهان شناخته می شود و هجدهمین تولیدات خالص داخلی بزرگ جهان می باشد این کشور جزء تولید کنندگان برتر محصولات کشاورزی در جهان است. منسوجات؛ وسایل نقلیه موتوری، کشتی ها و سایر تجهیزات حمل و نقل؛ مصالح و مواد ساختمانی؛ لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی نیز از تولیدات این کشور است.

جمعیت قابل ملاحظه ۷۰ میلیون نفر (میانگین سنی: ۳۰ سال)، طبقه پویا کارآفرینی و موقعیت جغرافیایی سودمند به عنوان پلی بین اروپا، آسیا و آفریقا، این کشور را به قطب مهم تولید و توزیع تبدیل کرده است. ترکیه با استفاده از مزیت لجستیکی خود و ارائه هزینه های کارگر کمتر و قابلیت تولید انعطاف پذیر، خود را در زنجیره ارزش جهانی قرار می دهد. تولید صنعتی ۲۸٪ از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد.

شرکت های ترکیه

مطلب پیشنهادی توران پارس : ثبت شرکت در ترکیه

شرکت های بین المللی درترکیه

فن آوری های پیشرفته تولید به طور فزاینده ای در سراسر ترکیه به اجرا در می آیند و شرکت های ترکیه و بین المللی راه را در پیش می گیرند. صنایع انطباقی اولیه تولید خودرو و ساخت هواپیمایی است که هردو تحت کنترل شرکتهای بزرگ بین المللی با تعداد زیادی از تأمین کنندگان محلی است که باید آخرین استانداردها و الزامات تکنولوژیکی را رعایت کنند. علاوه بر این، کالاهای مصرفی با دوام، الکترونیک، مواد شیمیایی، ماشین آلات، فولاد، ساخت و ساز، منسوجات، انرژی و صنایع معدنی در اجرای فناوری های پیشرفته تولید متمرکز شده اند.

اقتصاد و تولیدات کشور ترکیه

ترکیه برای حرکت به یک اقتصاد مبتکرانه تر و مبتنی بر بهره وری بالا، باید قدم های مشخصی در دیجیتالی شدن و تولید پیشرفته برداشته باشد. ترکیه از طریق فن آوری های پیشرفته تر تولید، می تواند زنجیره ارزش جهانی را بیشتر پیش ببرد، از رقابت جهانی آتی خود و همچنین تقویت اقتصادی در حال تضعیف اطمینان حاصل کند. در حال حاضر،  تقریبا ۳۰٪ از تولید ترکیه و ۳۷٪ از صادرات جهانی آن (و ۶۳٪ صادرات به اتحادیه اروپا) از محصولات متوسط ​​و پیشرفته تشکیل شده است. اولویت دولت ترکیه این است که با استفاده از فن آوری های پیشرفته تولید، در تولید محصول متوسط ​​و پیشرفته در شرکت های ترکیه را به سطح متوسط ​​اتحادیه اروپا برساند.

شرکت های نساجی در ترکیه

صنعت نساجی از Maquiladoras، که توسط NovaLink برای کار تولید منسوجات بعضی شرکت های ترکیه استفاده می شود، بسیار سود می برد. به این دلیل که بیشتر محصولات نساجی شامل صفات یک مدل اتوماسیون کم تقاضا و بالا است. بیشتر محصولات این دسته از محتوای نیروی کار قابل توجهی برخوردار هستند. در صورت امکان و یا در خارج از کشور و کارهایی که توسط نیروی کار مکزیک تهیه می شود، مواد آن در مکزیک با قیمتی مقرون به صرفه خریداری می شوند. شرکت NovaLink قادر است ماهرانه و سریع محصول را در حجم زیاد یا مقادیر کم مصرفی کوچک برای شرکت هایی نظیر پاتاگونیا و بالفور تولید کند.

شرکت های الکترونیکی

ساخت محصولات الکترونیکی به طور معمول به نیروی کار ماهر و قابل آموزش نیاز دارد. این صنعت حاوی محصولاتی است که دارای نیروی کار بالایی هستند و نیاز به فرآیندهای دستی دارند. وقتی افرادی با انگیزه و مداوم استخدام می شوند، نتایج ملموس، پایدار و مثبتی برای صنعت برق پدید می آوردند.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *