آزمون  GRE چیست؟

آزمون GRE) ،Graduate Record Examination)، توسط شرکت (Educational Testing Service (ETS برگزار شده و دارای دو نوع جنرال و سابجکت می باشد. آزمون اصلی همان آزمون جنرال است. در ادامه هر جا به آزمون GRE اشاره می کنیم منظور همان آزمون GRE General است.از ملزومات بسیاری از برنامه های تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکترا) و مدارس کسب و کار آمریکا و سایر کشورها در پروسه اپلای نمره آزمون GRE است و اکثر مدارس معتبر کسب و کار در دنیا GRE را معادل GMAT برای پذیرش قبول می‌کنند. آزمون GRE از شش بخش (section) تشکیل شده و زمان پاسخگویی آن ۳ ساعت و ۴۵ دقیقه می باشد. این شش بخش شامل سوالات وربال (verbal)، کوانت (quantitative) و رایتینگ Analytical Writing خواهد بود.

چه کسانی به آزمون GRE نیاز دارند؟

دانشجویانی که قصد دارند در برنامه های تحصیلی تکمیلی graduate student شرکت کنند که این شامل بیشتر رشته ها از علوم پایه و هنر گرفته تا علوم انسانی می گردد. لازم است این آزمون را پشت سر بگرانند. (البته قطعا تمرکز رشته های مختلف روی نمره بخش های مختلف متفاوت است).

تماس با توران پارس

آزمون GRE چه زمانی برگزار می شود؟

آزمون GRE کامپیوتری تقریبا در تمام روزهای سال به جز یکشنبه ها و تعطیلات رسمی آمریکا آزمون کاغذی که فقط ۲ بار در سال در ماه های November و February برگزار می شود، هرچند که در حال حاضر این آزمون در ایران وجود ندارد. آزمون GRE Subject سه بار در سال به صورت کاغذی برگزار می شود. باید مراقب باشید چون صندلی ­های آزمون GRE خیلی سریع پر می شود، به خصوص زمان­های شلوغ سال از اواخر شهریور تا بهمن ماه، زودتر در آزمون ثبت نام نمایید.

gre test touran

هزینه آزمون GRE چقدر است؟

هزینه آزمون GRE جنرال ۲۰۵ دلار و GRE سابجکت ۱۵۰ دلار است. در صورت نیاز به تغییر تاریخ یا سنتر آزمون لازم است ۵۰ دلار بیشتر هزینه کنید. این مبلغ از طریق وبسایت های خدمات پرداخت دلاری و یا با تهیه ووچر قابل پرداخت می باشد.

آزمون GRE در شماری از شهر های ایران برگزار می گردد :

نمره ها به صورت رایگان، توسط ETS به چهار دانشگاه ارسال گردیده و برای هر گزارش نمره بیشتر داوطلبان ملزم به پرداخت ۲۷ دلار می باشند.

همچنین به منظور ارسال نمرات به دانشگاه های موردنظر داوطلبان بایستی کد مربوط به دانشگاه ها را به مرکز آزمون برده، در لاکرهای اختصاصی قرارداده و پس از پایان آزمون وارد کامپیوتر نمایند.

شهر سنتر اطلاعات
تهران سنجش تهران ، خيابان کریمخان زند، بین خیابان های استاد نجات الهی (ویلا) و سپهبد قرنی، پلاک ۲۰۴

مرکز تلفن ساختمان تهران :۳ الي ۸۸۹۲۳۹۵۰

www.sanjesh.org

تهران علامه سخن آدرس: تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک،خیابان نگار،پلاک ۳۵

www.asmdi.ir

تلفن تماس:۰۲۱۸۸۷۹۴۵۰۶

تهران Amirbahador Educational Complex رسیده به میدان ولیعصر ، قبل از وزارت بازرگانی ، بن بست صدف ، ساختمان امیر بهادر
http://www.amirbahador.com و www.amirbahador.org
تهران KHATAM UNVERSITY آدرس: تهران – خیابان ملاصدرا- خ شیراز شمالی – خ حکیم اعظم – پلاک ۳۰ – دانشگاه خاتم

تلفن : ۳۳ – ۸۸۹۱۹۰۲ ،  http://khatam.ac.ir/ ، تلفن گویا : ۸۹۱۷۰

تهران زبان نگار  zabannegar تهران-میدان انقلاب کارگر شمالی- نبش کوچه عبدی نژاد،پلاک۲۴.زبان نگار

تلفن: ۴۳۹۴۲

تهران مرکز دانشگاه علوم پزشکی مجازی(GEMS) تهران – خیابان آزادی -روبروی پارک اوستا

vums.ac.ir ، تلفن: ۸۸۵۰۴۰۵۱-۸۸۵۰۴۰۵۷

اصفهان Isfahan University of Technology آدرس: دروازه تهران، خيابان اما خميني (ره)، فلكه ي دانشگاه، بلوار دانشگاه، ساختمان کتابخانه مرکزی، طبقه همکف،

 تلفن: ۳۳۹۱۵۳۲۳-۰۳۱ ، openlearn.iut.ac.ir/mod/page/view.php?id=167

تبریز The University of Tabriz دانشگاه تبریز، مرکز تحقیقات علوم پایه، مرکز آزمون تافل

تلفن: ۳۳۳۹۳۵۴۸-۰۴۱

آمل Fouladin-Zob-e-Amol)FZA University) آمل-خیابان امام خمینی – آفتاب ۳۶ کوی راهنمایی و رانندگی- چهار راه اول سمت راست

http://www.fza-uast.ac.ir  – ۰۱۲۱۲۲۹۶۳۰۰-۶

مشهد Andisheh Moein Higher Education Institute of Mashhad مشهد ، بلوار سجاد ، چهارراه گلریز, ساختمان آفتاب (ساختمان بانک آینده)، طبقه ۹

andishehmoein.academy– ۰۵۱-۳۷۶۶۱۷۵۰

ارومیه AVA Talk آدرس: شعبه خواهران: خیابان امامت نرسیده به کوی مهندسین (بهنق یک) شعبه برادران: خیابان امامت ابتدای کوی مهندسین جنب بستنی نعمت

avatalk.ir– تلفن: ۰۴۴۳۳۳۷۵۲۶۰ ، ۰۴۴۳۳۳۷۳۶۶۲

زنجان  Gostaresh Info Institute آدرس: جاده گاوازنگ – بالاتر از بیمارستان آیت الله موسوی – بلوار مهرانه – ضلع شرقی اداره ثبت اسناد استان زنجان – gostareshinfo.com

تلفن: ۳۳۴۷۴۴۱۶-۰۲۴

یزد Imam Javad University College مشهد ، بلوار سجاد ، چهارراه گلریز, ساختمان آفتاب (ساختمان بانک آینده)، طبقه ۹

andishehmoein.academy– ۰۵۱-۳۷۶۶۱۷۵۰

کرمان Kerman Institute of Higher Education آدرس: کرمان، بزرگراه عاشقان ولایت نرسیده به جاده جوپار سمت راست شهرک دانشگاهی صادقیه

ایمیل: info@kermanihe.ac.ir – http://kermanihe.ac.ir/ – تلفن: ۳۳۲۴۳۶۲۴-۰۳۴

 تاریخ دقیق برگزاری آزمون و سنتر های باز آزمون GRE را مشاهده کنید.

آیا آزمون GRE قابل تکرار هست؟

بله، شرکت در آزمون GRE با خطر دو محدودیت ذیل قابل تکرار است :

اول، فاصله سه هفته (۲۱ روز) مابین هر دو آزمون متوالی

دوم، شرکت در حداکثر ۵ آزمون در سال

آزمون GRE چه تفاوتی با آزمون  IELTS و آزمون TOEFL دارد؟

آزمون GRE آزمونی است که هوش تحلیلی و استدال منطقی داوطلبین را در سطحی از متقاضیان ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد یا دکتری را ارزیابی می نماید که از این حیث با آزمون های IELTS و TOFEL تفاوت اساسی دارد.

همین حالا مشاوره رایگان تحصیل در دانشگاه های ترکیه بگیرید!

آزمون GRE چه تفاوتی با آزمون  GMAT دارد؟

باید گفت که آزمون های GRE و GMAT هردو برپایه تحلیل و استدلال منطقی طراحی گردیده اند هرچند که در ساختار دو آزمون تفاوت قابل ملاحظه ای وجود دارد. در حالیکه به نظر می رسد برای توفیق در GRE، یادگیری واژه های خاص (واژه های GRE) که گاهی بسیار ادبی و یا حتی منسوخ شده هستند ضرورت می یابد، برای کسب موفقیت در GMAT به کارگیری هوش تحلیلی در سطحی گسترده تر برخورداری بیشتر از دانش گرامری و ساختارهای زبان ناگزیر می نماید.

به علاوه نکته قابل تامل این است که آزمون GMAT در ایران برگزار نشده و از این جهت داوطلبین ساکن ایران برای شرکت در این آزمون معمولا مراکز موجود در کشور های همسایه نظیر ترکیه را بعنوان مرکز آزمون انتخاب می نمایند، بدین ترتیب اضافه بر هزینه ثبت نام GMAT (250 دلار به جای ۲۰۵ دلار ثبت نام GRE)، شرکت کنندگان محتمل مخارج سفر نیز خواهند گردید.

خوشبختانه اغلب مدارس کسب و کار مانند Columbia، Stanford، Harvard، Wharton و … نمره GRE را معادل GMAT می پذیرند.

gre test touran

اهمیت آزمون GRE چیست؟

کلا اهمیت آزمون GRE به منظور اخذ پذیرش و کمک هزینه تحصیلی بیشتر از آزمون های IELTS و TOFELتلقی می گردد. هرچند که براساس رشته تحصیلی موردنظرحدنصاب نمره در بخش های مختلف آزمون متغییر است.

انواع آزمون GRE کدامند؟

آزمون GRE دو نوع Subject و General دارد :

آزمون  GRE Subject:

آزمون GRE Subject معمولا برای پذیرش در شش رشته مختلف موردنیاز بوده و متشکل از سوالات دروس تخصصی این رشته ها از قبیل ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی و … می باشد. لازم به ذکر است که شرکت درGRE Subject، داوطلبین را از شرکت در GRE General بی نیاز نمی کند.

آزمون GRE Subject چه زمانی و کجا برگزار می شود؟

آزمون GRE Subject به صورت کاغذی، سه بار در سال و در سراسر دنیا برگزار گردیده و ثبت نام GRE سابجکت ۲ ساعت و ۵۰ دقیقه طول می کشد. آزمون GRE سابجکت ۱۵۰ دلار هزینه دارد، این آزمون در سه ماه سپتامبر (شهریور- مهر)، اکتبر (مهر-آبان) و آوریل (فروردین-اردیبهشت) برگزار می گردد.

ساختار آزمون GRE چگونه است؟

اولین بخش آزمون GRE بخش Analytical writing است که در اینجا شرکت کنندگان بایستی دو Essay (Issue  و Argument) را هریک در زمان ۳۰ دقیقه (مجموعا ۶۰ دقیقه) بنویسند. پس از استراحت ۱۰ دقیقه ای شرکت کنندگان با دو سکشن وربال مواجه خواهند شد که برای هریک ۲۰ سوال و ۳۰ دقیقه زمان در نظر گرفته شده است. پس از به پایان رسیدن زمان مربوط به بخش وربال استراحت ۱۰ دقیقه ای بعدی و دو سکشن کوانت طراحی گردیده که برای هریک ۲۰ سوال و ۳۵ دقیقه زمان وجود دارد :

Score Time (min) Questions Section
[۱-۶] ۲×۳۰ =۶۰ ۲ (Essay) Analytical Writing
[۱۳۰-۱۷۰] ۲×۳۰ =۶۰ ۲×۲۰ =۴۰ Verbal Reasoning
[۱۳۰-۱۷۰] ۲×۳۵ =۷۰ ۲×۲۰ =۴۰ Quantitative Reasoning Total SCore : [260-3400]
۰ ۳۰/۳۵ ۲۰ Experimeval (Quant/Verbal)
Total : 240/245

آزمون GRE دارای یک سکشنExpirmental است که بدون اینکه ظاهرا قابل تشخیص باشد در بین سکشن های دیگر جانمایی شده و میتواند Verbal و یا Quant باشد. از این رو ۳۰ یا ۳۵ دقیقه زمان برای انجام سوالات آن درنظر گرفته شده است، هرچند که انجام این سوالات تاثیر مستقیمی بر نمره شرکت کنندگان نداشته و تنها جهت «استانداردسازی» نمرات به واسطه اعمال ضرایب بدست آمده مورد استفاده قرار می گیرد.

نمره آزمون GRE چطور محاسبه می شود؟

توجه شود که آزمون GRE در سکشن اول (وربال/کوانت) تعیین کننده میانگین دشواری سوالات درسکشن دوم به این معنا که کیفیت پاسخ دهی به سوالات و همینطور سقف و کف نمره در آزمون است. در گزارش نمره شرکت کنندگان علاوه بر نمره هر بخش عددی در فرم درصد با عنوان percentile مختص گردیده که بین درصد افراد (شرکت کننده در آزمون های ۵ سال گذشته) که نمرات بالاتر کسب کرده اند می باشد. بسته به رتبه و اعتبار دانشگاه موردنظر ممکن است داوطلبین ملزم به ارائه پرسنتایل ۵۰ (p50) تا پرسنتایل ۹۰ (p90) باشند. در اینجا پرسنتایل معادل تمامی نمرات در دوبخش Verbal و Quant قرارداده شده است.

GRE Exam Score Percentiles: Verbal

SCORE PERCENTILE SCORE PERCENTILE
۱۷۰ ۹۹ ۱۵۰ ۴۶
۱۶۹ ۹۹ ۱۴۹ ۴۱
۱۶۸ ۹۸ ۱۴۸ ۳۷
۱۶۷ ۹۸ ۱۴۷ ۳۳
۱۶۶ ۹۷ ۱۴۶ ۲۹
۱۶۵ ۹۶ ۱۴۵ ۲۶
۱۶۴ ۹۴ ۱۴۴ ۲۲
۱۶۳ ۹۳ ۱۴۳ ۱۹
۱۶۲ ۹۰ ۱۴۲ ۱۶
۱۶۱ ۸۸ ۱۴۱ ۱۴
۱۶۰ ۸۶ ۱۴۰ ۱۱
۱۵۹ ۸۳ ۱۳۹ ۹
۱۵۸ ۸۰ ۱۳۸ ۸
۱۵۷ ۷۶ ۱۳۷ ۶
۱۵۶ ۷۳ ۱۳۶ ۴
۱۵۵ ۶۸ ۱۳۵ ۳
۱۵۴ ۶۴ ۱۳۴ ۲
۱۵۳ ۶۰ ۱۳۳ ۲
۱۵۲ ۵۴ ۱۳۲ ۱
۱۵۱ ۵۱ ۱۳۱ ۱

GRE Exam Score Percentiles: Quantitative

SCORE PERCENTILE SCORE PERCENTILE
۱۷۰ ۹۶ ۱۵۰ ۳۷
۱۶۹ ۹۵ ۱۴۹ ۳۴
۱۶۸ ۹۳ ۱۴۸ ۳۰
۱۶۷ ۹۰ ۱۴۷ ۲۶
۱۶۶ ۸۹ ۱۴۶ ۲۳
۱۶۵ ۸۶ ۱۴۵ ۱۹
۱۶۴ ۸۴ ۱۴۴ ۱۶
۱۶۳ ۸۲ ۱۴۳ ۱۳
۱۶۲ ۷۹ ۱۴۲ ۱۱
۱۶۱ ۷۶ ۱۴۱ ۹
۱۶۰ ۷۳ ۱۴۰ ۷
۱۵۹ ۷۰ ۱۳۹ ۶
۱۵۸ ۶۷ ۱۳۸ ۴
۱۵۷ ۶۴ ۱۳۷ ۳
۱۵۶ ۶۰ ۱۳۶ ۲
۱۵۵ ۵۶ ۱۳۵ ۲
۱۵۴ ۵۳ ۱۳۴ ۱
۱۵۳ ۴۹ ۱۳۳ ۱
۱۵۲ ۴۵ ۱۳۲ ۱
۱۵۱ ۴۱ ۱۳۱ ۱

 

آماده سازی برای آزمون  GRE

منابع آزمون GRE چیست؟

اگر اندکی در مورد منابع آزمون GRE تحقیق کرده باشید متوجه شده اید که تعداد این منابع اینقدر زیاد است که بیشتر از اینکه به شما کمک کنند شما را گیج می کنند. در این بخش می خواهیم خیال شما را راحت کنیم و تمام منابع اضافی را حذف و بهترین منابع آزمون GRE و ترتیب استفاده از آن­ها را برای شما توضیح دهیم.

۱منابع vocabulary آزمون GRE

برای یاد گرفتن لغت های پیچیده آزمون GRE باید خیلی سختگیرانه عمل کنید. بهترین منابع لغت آزمون GRE که باید به ترتیب خوانده شوند:

 1. اپلیکیشن Magoosh GRE Vocabulary Flashcards
 2. کتاب یا اپلیکیشن Barrons’s Essential words for the GRE که به ۸۰۰ بارونز هم معروف است
 3. مجموعه فلش کارت های Manhattan

این منابع با هم اشتراکات زیادی دارند. ابتدا هریک را کامله فرا بگیرید بعد به سراغ بعدی بروید و همواره تمام لغت ها را مرور کنید (خود اپلیکیشن ها این امکان را دارند).

تذکر: لطفا کتاب ۱۱۰۰ بارونز را نخوانید! این کتاب مخصوص GRE نوشته نشده و وقت شما را تلف می کند. منظورمان این نیست که این کتاب، کتاب خوبی نیست؛ برای GRE کتاب خوبی نیست.

۲منابع آشنایی با ساختار آزمون GRE و نمونه سوالات واقعی

برای این منظور هیچ گزینه ای بهتر از کتاب The Official Guide to the GRE General Test و زیر مجموعه هایش وجود ندارد:

 • The Official Guide to the GRE® General Test
 • Official GRE® Quantitative Reasoning Practice Questions
 • Official GRE® Verbal Reasoning Practice Questions

۳منابع آشنایی با تکنیک های آزمون GRE

در این بخش هیچ رقیبی برای کتاب های منهتن  و ویدیوهای مگوش وجود ندارد. این مجموعه شامل ۸ جلد کتاب است که ۶ جلد اول مربوط به قسمت کوانت و ۲ جلد آخر مربوط به قسمت وربال هستند:

 • Manhattan Prep GRE Strategy Guides
 • ویدیوهای سایت com

۴نمونه سوالات آزمون GRE

بعد از منابع رسمی که در بالا به آن ها اشاره شد بهترین منابع سوالات آزمون GRE کتاب ۵ پوندی منهتن و نمونه سوالات چینی هستند که مرتب آپدیت می شوند و در آزمون به صورت تکراری هم مشاهده شده اند.

نمونه سوالات آزمون  GRE در هر دو بخش وربال و کوانت: ۵ Lb. Book of GRE Practice Problems

نمونه سوالات وربال آزمون GRE:

 • TC-1200 (این فایل مرتب آپدیت می شود و تعداد سوالات آن بیشتر از ۱۲۰۰ است)
 • RC-240 (این فایل هم مرتب آپدیت می شود)

نمونه سوالات کوانت آزمون GRE:

 • ۴۰۰ سوال ایرانی (آپدیت می شود و هم اکنون نزدیک به ۱۰۰۰ سوال دارد)
 • ۲۴۰ چینی

این مقاله به صورت دائم آپدیت می شود، به زودی نمونه سوالات آزمون GRE و حل آن ها اضافه خواهد شد و برنامه های مطالعه برای افراد با فرصت زمانی متفاوت هم در اختیارتان قرار می گیرد. پس حتما عضو خبرنامه ما بشید تا از تغییرات با خبر باشید.

دوره های مورد نیاز GRE  و برنامه ریزی کلاسهای آنلاین و حضوری

 • Verbal Reasoning
 • Quantitative Reasoning 
 • Analytical Writing
 • Vocabulary

gre test touran

آشنایی با آزمون GRE

داشتن مدرک تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا، فرصت های بیشماری را برای هر فرد به وجود می آورد.

در تحقیقات اخیر اثبات شده است، هرچه مدرک تحصیلی فرد بالاتر باشد، دستمزد بیشتری دریافت خواهد کرد و نرخ بیکاری در این گروه کمتر است.

اگر تصمیم دارید تحصیلات خود را در رشته های مدیریت، حقوق یا سایر رشته ها ادامه دهید، شرکت در آزمون GRE قدمی بزرگ برای تحقق بخشیدن به رویاهایتان است.

آزمون جی آر ای توسط موسسه ETS برگزار می شود و آزمونی کامپیوتری است، این آزمون در گروه آزمون های استعداد تحصیلی است که در آن توانایی های فرد مورد ارزیابی قرار می گیرد و مدرک این آزمون جز مدارک لازم برای پذیرش در دوره های کارشناسی ارشد و دکترا در اکثر دانشگاه های آمریکا، کانادا، انگلستان، استرالیا و کشورهای اروپایی است.

آزمون جی آر ای در دو ماژول جنرال و سابجکت برگزار می شود. در آزمون جی آر ای جنرال سه مبحث Verbal Reasoning، Quantitative Reasoning و Analytical Writing مورد ارزیابی قرار می گیرد. اعتبار آزمون جی آر ای برخلاف آیلتس و تافل که دو ساله هستند، پنج سال است.

نمره مبحث ریاضی در آزمون جی آر ای بین ۱۳۰ تا ۱۷۰ و مبحث وربال نیز به همین صورت است، بنابراین نمره کلی در آزمون GRE برابر با ۳۴۰ است.

هزینه ثبت نام در آزمون جی آر ای ۲۰۵ دلار آمریکا است و لازم به ذکر است که برخلاف آزمون جی مت که در ایران برگزار نمی شود، آزمون جی آر ای در ایران برگزار می شود. اگر بخواهید زمان آزمون خود را تغییر دهید باید ۵۰ دلار پرداخت کنید و اگر بخواهید مرکزی که برای آزمون انتخاب کرده اید را تغییر دهید، باید هزینه ۵۰ دلاری را پرداخت کنید.

شما می توانید نمره ی GRE خود را به صورت رایگان برای چهار دانشگاه و موسسه آموزش عالی ارسال کنید و اگر بخواهید نمرات خود را به موسساتی دیگر ارسال کنید به ازای هر گزارش نمره باید هزینه ای معادل ۲۰ دلار پرداخت کنید.

فاصله دو آزمون جی آر ای شما از هم باید حداقل ۲۱ روز باشد و در یک سال تنها می توانید ۵ بار در آزمون شرکت کنید.

نتیجه آزمون به دو صورت رسمی و غیر رسمی ارائه می شود. نتیجه غیر رسمی شما که شامل نمرات شما در بخش های وربال و کوانت می شود بلافاصله پس از اتمام امتحان قابل رویت است. نمرات شما در این آزمون علاوه بر شما توسط موسسات و دانشگاه ها نیز قابل رویت است. شما می توانید قبل از دیدن نمره، نتیجه خود را ملغی کنید که در این صورت نمره شما نه توسط شما و نه توسط هیچ دانشگاهی قابل رویت نخواهد بود. اما نتیجه رسمی آزمون که شامل بخش آنالیتیکال رایتینگ هم می شود بین ۱۰ تا ۱۵ روز بعد از آزمون اعلام و برای مراکزی که مشخص کرده اید ارسال می شود. اگر بیشتر از یکبار در امتحان شرکت کرده اید، می توانید از بخش Scoreselect® از بین نمرات آنهایی که می خواهید را برای ارسال به دانشگاه ها انتخاب کنید (هرچند دانشگاه ها دسترسی به تاریخچه آزمون شما خواهند داشت).

مدت زمان آزمون GRE سه ساعت و چهل و پنج دقیقه است.

فرمت آزمون جی آر ای

مهارت تعداد بخش تعداد سوالات مدت زمان پاسخگویی (دقیقه) نمره
Verbal Reasoning ۲ ۲۰ ۳۰ + ۳۰ ۱۳۰ تا ۱۷۰
Quantitative Reasoning ۲ ۲۰ ۳۵ + ۳۵ ۱۳۰ تا ۱۷۰
Analytical Writing ۱ ۲ ۳۰ + ۳۰ ۰ تا ۶

نحوه اعتراض به نمرات جی آر ای

در صورتی که بعد از اعلام رسمی نمره GRE خود تصمیم به اعتراض داشته باشید، باید بدانید که امکان اعتراض در مهارت آنالیتیکال رایتینگ وجود دارد و برای این کار بعد از اعلام رسمی نمره تا ۹۰ روز فرصت دارید، هزینه اعتراض نمره جی آر ای ۶۰ دلار آمریکا است.

آزمون ماک

ویژگی آزمون ماک (Mock Test)

برگزاری آزمون در شرایط استاندارد (Paper-based)

شبیه سازی تمام قوانین آزمون اصلی ، تایم ورود و خروج، چک کردن مدارک هویتی

ارائه لاکر موبایل و لوازم التحریر در روز آزمون جهت رفاه آزمون دهندگان

ارائه کارنامه بر اساس قوانین نمره دهی آزمون اصلی

تحلیل آزمون بر اساس درصد پاسخ صحیح به هر نوع سوال

جلسه تجزیه و تحلیل پس از آزمون post Mock Analysis (PMA) (انتخابی)

ارائه تحلیل دقیق آزمون رایتینگ

شبیه ترین سوالات به آزمون اصلی

سوالات متداول

محدودیتی در این بخش وجود ندارد. تنها استثنا افرادی هستند که تفاوت اعداد زوج، فرد، اول و صحیح را نمیدانند. اگر نمیدانید مجموع زوایای داخلی مثلث چقدر است یا هر عددی تقسیم بر صفر چقدر می شود حتما قبل از ثبت نام این موضوع را به مشاورین ما اطلاع دهید. شاید نیاز به چند جلسه خصوصی یا مطالعه برخی مباحث قبل از شرکت در دوره برایتان لازم باشد.

مقالات مشابه :

[rpi]

The last comment needs to be approved.
۳ replies
 1. زینب
  زینب says:

  سلام ببخشین،می خواستم بدونم اگه دانشگاه مدنظر نمره آزمون greرونخواد ، ولی این آزمون روبدیم ونمره خیلی خوبی کسب کنیم ، تاثیری درقوی ترکردن رزومه داره؟

  پاسخ

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *